Tüm Hakları Saklıdır © 2015

Ceren Tanıtım Org. ve Tic. Ltd. Sti.

|

|

+90212 275 43 70

|

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page

İletişim Danışmanlığı,

Siyasi Kampanyalar ve Kamuoyu Araştırmaları

 

Siyasi partilerin ve adayların, özellikle seçim dönemlerinde ihtiyaç duydukları kampanyaları gerçekleştiriyoruz. Kampanya konseptinin tasarlanmasından uygulanmasına, konvansiyonel tanıtım araçlarından dijital medya yönetimine kadar, kampanyanın tüm aşamalarında gerekli olan yönetim ve danışmanlık hizmetlerini veriyoruz.

 

Öncesinde yaptığımız kamuoyu araştırmaları ile kampanya bölgesinin genel durumunu anlayarak, sorunları, çözümleri ve siyasal eğilimleri belirlemeyi hedefliyoruz. Deneyimli kadrolar ve etkin araştırma, istatistik ve analiz yöntemleri ile doğru sonuca ulaşılmasını sağlıyoruz. Daha sonra yaptığımız kamuoyu araştırmasının verilerine dayanarak, siyasal partilere ve/veya adaylara danışmanlık veriyoruz ve ihtiyaç duydukları etkin kampanyaları hazırlıyoruz.

 
 

İletişim Danışmanlığı,

Açık Kapı

 

Açık kapı projesi, artık iletişimin giderek hayatımızda daha fazla yer tuttuğu bu zamanda belediyelerin kendi bünyelerinde oluşturdukları sistemle halkla doğrudan iletişime geçebilmelerini sağlayacaktır. Kurulacak masa örgütlenmesi ile desteklenen açık kapı ile belediyelerin istek ve sorunlara anında çözüm üretme imkanı olacak.
 

Açık Kapı, bir halkla ilişkiler ve iletişim projesidir. Belediye başvuru masası, 7/24 çağrı merkezi, gezici ekipler, sosyal medya, web, basın vb. birimleriyle vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini alır. Vatandaşa bilgi veren, vatandaşın işini müdürlüklerde takip ederek sonuçlandıran ve vatandaşa “başka bir arzunuz var mı?” diye sorar. Vatandaşa dokunan, dinleyen ve onu kent yönetimi ile buluşturan bütün ve organize bir sistemdir.
 

 

Açık Kapı Uygulamaları:

İletişim Danışmanlığı,

Çevreci Komşu Kart

 

Muratpaşa Belediyesi’nin sürdürülebilir bir atık yönetimi uygulamayı amaçlayan Çevreci Komşu Kart projesinde, evlerde tüketimden kaynaklı ortaya çıkan ambalaj atıkları niteliklerine göre ayrılıp biriktiriliyor. Biriktirilen atıklar her mahalleye belirlenen gün ve saatte gelen Muratpaşa Belediyesi görevlilerine teslim ediliyor.


Ambalaj atıklarını türüne göre tartarak kabul eden görevliler, aldıkları atıkların puan karşılığını Çevreci Komşu Kart’a POS cihazıyla yüklüyor. Yüklenen puanlar www.cevrecikomsukart.com web sitesinden de takip edilebiliyor.
 

Kartlara yüklenen puanlarla mahallerde anlaşmalı, her biri Antalya markası olan 15 marketten ekmek, süt, gazete, yumurta, deterjan gibi temel ihtiyaç maddeleriyle çocuklar için oyuncak, çikolata, kırtasiye benzeri temel ihtiyaçlar alınabiliyor. Çevreci Komşu Kart’ta bulunan puanlarla tütün, tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişi yapılamıyor.


Aynı zamanda komşu puanlarla anlaşmalı bir sinema salonundan bilet alınabilirken puanlar Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı ‘Sosyal Yardım Fonu’ aracılığıyla üniversite öğrencileri için sağlanan eğitim bursu için de değerlendirilebiliyor.

 

İletişim Danışmanlığı,

3D

 

Bir iletişim ve halkla ilişkiler projesi olarak hazırlanan 3D, yerel yöneticilerin yönetime geldikten sonra yaşadıkları “yabancılaşma” yerine “dokunma”yı öneren ve bunu projelendiren bir yaklaşımdır.

 

Dinle, Dokun ve Dönüştür evrelerinin birbirini takip etmesiyle bir akış olarak hazırlanmış 3D yöneticiler için İletişim Stratejisi ve Aksiyon Planı niteliğindedir.

 

İletişim Danışmanlığı,

Kaleiçi Oldtown

 

Rehber

​​​​

Festival
Kaleiçi’nde bir festival…  Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali.  Dünün izleriyle bugünün coşkusunu birleştiren bir sentez. “Tarih içinde yaşam”, “Tarih içinde kültür ve sanat”...  İşte 5 - 8 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Kaleiçi’nde yaşanacak heyecanın adı. Bu küçük antik liman kentinde uzun soluklu bir mola; eski evler, cıvıl cıvıl dükkanlar, Akdeniz ve Anadolu lezzetlerinden oluşan unutulmaz anılar. Tarihin günlük yaşamla içiçe yaşandığı Antalya’nın en değerli başlangıç noktası.  Roma’nın, Bizans’ın, Selçuklu’nun, Osmanlı’nın miraslarının korunduğu yer.

Her türden kültürel ve sanatsal etkinliğin bir arada ve iç içe yaşandığı, herkesin kaygısızca katılıp izleyebildiği, hayatın kendisinin yaşandığı, yaratıcı-üretici özelliklerin geliştirildiği bir festival…  Gerek ulusal, gerekse uluslararası toplumsal ilişkiler açısından büyük önem taşımakta.  Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali, Kaleiçi’nin yaşam sevinci olacak.

Kaleiçi’nde yaşayan insanların gönüllü katkılarının yanı sıra sivil kamu birlikteliğinin bir örneğini yansıtıcak festivale, dünyanın birçok ülkesinden “Old Town”a sahip kentlerin yanı sıra ülkemizden de kentler davetli.

Şenlikler, festivaller yüzyıllardır toplumların çeşitli kesimlerini bir araya getiren yaşam, paylaşım ve dayanışma alanları oldu. Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali de coşku ve dayanışma duygularını harekete geçirebilecek gücün kaynağı olacak...

Festival sitesi: www.kaleicioldtown.com/festival2016