Tüm Hakları Saklıdır © 2015

Ceren Tanıtım Org. ve Tic. Ltd. Sti.

|

|

+90212 275 43 70

|

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page

İletişim Danışmanlığı,

Kaleiçi Oldtown

 

Rehber

​​​​

Festival

Kaleiçi’nde bir festival…  Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali.  Dünün izleriyle bugünün coşkusunu birleştiren bir sentez. “Tarih içinde yaşam”, “Tarih içinde kültür ve sanat”...  İşte 5 - 8 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Kaleiçi’nde yaşanacak heyecanın adı. Bu küçük antik liman kentinde uzun soluklu bir mola; eski evler, cıvıl cıvıl dükkanlar, Akdeniz ve Anadolu lezzetlerinden oluşan unutulmaz anılar. Tarihin günlük yaşamla içiçe yaşandığı Antalya’nın en değerli başlangıç noktası.  Roma’nın, Bizans’ın, Selçuklu’nun, Osmanlı’nın miraslarının korunduğu yer.

Her türden kültürel ve sanatsal etkinliğin bir arada ve iç içe yaşandığı, herkesin kaygısızca katılıp izleyebildiği, hayatın kendisinin yaşandığı, yaratıcı-üretici özelliklerin geliştirildiği bir festival…  Gerek ulusal, gerekse uluslararası toplumsal ilişkiler açısından büyük önem taşımakta.  Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali, Kaleiçi’nin yaşam sevinci olacak.

Kaleiçi’nde yaşayan insanların gönüllü katkılarının yanı sıra sivil kamu birlikteliğinin bir örneğini yansıtıcak festivale, dünyanın birçok ülkesinden “Old Town”a sahip kentlerin yanı sıra ülkemizden de kentler davetli.

Şenlikler, festivaller yüzyıllardır toplumların çeşitli kesimlerini bir araya getiren yaşam, paylaşım ve dayanışma alanları oldu. Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali de coşku ve dayanışma duygularını harekete geçirebilecek gücün kaynağı olacak...

Festival sitesi: www.kaleicioldtown.com/festival2016